Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
Syndyk sprzeda udział w nieruchomości Dobrowoda
Dobrowoda gm. Busko-Zdrój Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 08:48
10 200 zł
5100 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:2 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 10 200 zł / 5100 zł/m2
Opis oferty
Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki1/2 we współwłasności nieruchomości stanowiącej działki ew. nr 261 i 580, o łącznej powierzchni 3.600 m2, dla której Sąd Rejonowy w Busko-Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KI1B/64777/0
za cenę nie niższą niż 10 200,00 zł (dziesięć tysięcy dwieście złotych 00/100).
Zainteresowani powinni składać oferty w terminie do dnia 19 czerwca 2026 roku do godz. 14:00 w Kancelarii Syndyka ul. Warszawska 30/20, 25-312 Kielce lub przesłać je na adres tej Kancelarii listem poleconym (decyduje data wpływu oferty do Kancelarii). Operat szacunkowy wraz z regulaminem sprzedaży ww. nieruchomości jest dostępny w Kancelarii Syndyka, bądź za pośrednictwem poczty e-mail upadlosci[[małpa]]crmdoradztwo.pl na wniosek skierowany do Syndyka.
W przypadku złożenia co najmniej dwóch ofert Syndyk zastrzega sobie prawo przeprowadzenia aukcji, o czym poinformuje oferentów z jednoczesnym wskazaniem terminu i miejsca aukcji.
Wszelkie zapytania dot. przedmiotu i warunków sprzedaży są udostępniane za pośrednictwem poczty mailowej. Operat szacunkowy wraz z regulaminem sprzedaży ww. nieruchomości jest dostępny w Kancelarii Syndyka, bądź za pośrednictwem poczty e-mail na wniosek skierowany do Syndyka. (Oferta musi być zgodna z zatwierdzonym przez sędziego komisarza regulaminem sprzedaży.)
Celem skutecznego uczestnictwa w przetargu konieczne jest wniesienie wadium w wysokości 1 000,00 zł (jeden tysiąc złotych 00/100) na rachunek masy upadłości w Erste Bank Polska S.A. o numerze: 60109025900000000163317623.